Schema.org (7.x-1.0-beta4) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Type
ps: بڼه

en: Description
ps: سپړنه

en: Date
ps: نيټه

en: Image
ps: انځور

en: Name
ps: نوم

en: About
ps: په اړه
