Schema.org (7.x-1.0-beta4) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Type
ro: Tip

en: Description
ro: Descriere

en: Date
ro: Data

en: Image
ro: Imagine

en: Name
ro: Nume

en: Location
ro: Locaţia

en: Property
ro: Proprietate

en: About
ro: Despre
