Schema.org (7.x-1.0-beta4) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Type
si: වර්ගය

en: Description
si: විස්තරය

en: Date
si: දිනය

en: Image
si: රූපය

en: Name
si: නම
