Schema.org (7.x-1.0-beta4) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Type
sl: Tip

en: Description
sl: Opis

en: Date
sl: Datum

en: Image
sl: Slika

en: Name
sl: Ime

en: Location
sl: Mesto

en: About
sl: O modulu
