Schema.org (7.x-1.0-beta4) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Type
sq: Lloji

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Date
sq: Data

en: Name
sq: Emri

en: Location
sq: Vendodhja

en: About
sq: Informacione
