Schema.org (7.x-1.0-beta4) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Type
sv: Typ

en: Description
sv: Beskrivning

en: Date
sv: Datum

en: Image
sv: Bild

en: Name
sv: Namn

en: Event
sv: Händelse

en: Location
sv: Plats

en: Property
sv: Attribut

en: Photo
sv: Foto

en: About
sv: Om
