Schema.org (7.x-1.0-beta4) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Type
te: రకం

en: Description
te: వివరణ

en: Date
te: తేదీ

en: Image
te: బొమ్మ

en: Name
te: పేరు

en: Location
te: ప్రాంతం

en: About
te: గురించి
