Schema.org (7.x-1.0-rc1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісанне

en: Date
be: Дата

en: Image
be: Малюнак

en: Name
be: Імя

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: About
be: Аб
