Schema.org (7.x-1.0-rc1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Description
gu: વર્ણન

en: Date
gu: તારીખ

en: Name
gu: નામ

en: Location
gu: સ્થાન

en: About
gu: વિશે
