Schema.org (7.x-1.0-rc1) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Type
ja: タイプ

en: Description
ja: 説明

en: Date
ja: 日付

en: Image
ja: 画像

en: Name
ja: 名前

en: Event
ja: イベント

en: Location
ja: 場所

en: Property
ja: プロパティー

en: Photo
ja: 写真

en: About
ja: アバウト
