Schema.org (7.x-1.0-rc1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Type
jv: Tipe

en: Description
jv: Katrangan

en: Date
jv: Tanggal

en: Image
jv: Gambar

en: Name
jv: Jeneng

en: Location
jv: Lokasi

en: About
jv: Ngenani
