Schema.org (7.x-1.0-rc1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Type
ka: ტიპი

en: Description
ka: აღწერა

en: Date
ka: თარიღი

en: Image
ka: სურათი

en: Name
ka: სახელი

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა
