Schema.org (7.x-1.0-rc1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Location
km: ទីតាំង

en: About
km: អំពី
