Schema.org (7.x-1.0-rc1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Description
nn: Beskriving

en: Date
nn: Dato

en: Image
nn: Bilete

en: Name
nn: Namn

en: Event
nn: Hending

en: Location
nn: Stad
