Schema.org (7.x-1.0-rc1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Date
ta: தேதி

en: Image
ta: படம்

en: Name
ta: பெயர்

en: Location
ta: இடம்

en: Property
ta: பண்பு

en: About
ta: பற்றி
