Schema.org (7.x-1.0-beta3) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Date
az: Tarix

en: Image
az: Şəkil

en: Name
az: Ad

en: Location
az: Məkan

en: About
az: Haqqında
