Scholarly Lite (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Content
af: Inhoud

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Help
af: Hulp

en: Site name
af: Webwerf se naam

en: Header
af: Hoof

en: Navigation
af: Navigasie

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar

en: Gray
af: Grys

en: Slogan
af: Slagspreuk

en: Blue
af: Blou

en: First sidebar
af: Eerste kantkolom

en: Second sidebar
af: Tweede kantkolom

en: Main menu
af: Hoofkieslys
