Scholarly Lite (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Help
ast: Aida

en: Site name
ast: Nome del sitiu

en: Header
ast: Encabezáu

en: Navigation
ast: Navegación

en: Add new comment
ast: Amestar comentariu nuevu

en: Gray
ast: Gris
