Scholarly Lite (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: Disabled
be: Выключана

en: Help
be: Дапамога

en: Site name
be: Назоў сайту

en: Header
be: Загаловак

en: Navigation
be: Навігацыя

en: Add new comment
be: Дадаць каментар

en: Banner
be: Банэр

en: Slogan
be: Слёган

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: First sidebar
be: Першая калонка

en: Main menu
be: Галоўнае меню

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: Highlighted
be: Выдзелены
