Scholarly Lite (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Help
gu: મદદ

en: Site name
gu: સાઈટ ની ઓળખ

en: Add new comment
gu: નવી ટિપ્પણી ઉમેરો

en: Slogan
gu: સૂત્ર

en: Blue
gu: વાદળી

en: Skip to main content
gu: મુખ્ય વિષયવસ્તુ પર જાઓ
