Scholarly Lite (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (24 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Disabled
ja: 無効

en: Help
ja: ヘルプ

en: Layout
ja: レイアウト

en: Site name
ja: サイト名

en: Header
ja: ヘッダー

en: Navigation
ja: ナビゲーション

en: Add new comment
ja: コメントを追加

en: Banner
ja: バナー

en: Red
ja: レッド

en: Gray
ja: グレー

en: Slogan
ja: スローガン

en: Green
ja: グリーン

en: Blue
ja: ブルー

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: First sidebar
ja: 第1サイドバー

en: Second sidebar
ja: 第2サイドバー

en: Main menu
ja: メインメニュー

en: Page top
ja: ページの先頭

en: Page bottom
ja: ページの最後

en: Highlighted
ja: ハイライト

en: Headings
ja: 見出し

en: Responsive menu
ja: レスポンシブ メニュー
