Scholarly Lite (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (25 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Help
lt: Pagalba

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Basic Settings
lt: Pagrindiniai nustatymai

en: Site name
lt: Svetainės pavadinimas

en: Header
lt: Antraštė

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Red
lt: Raudona

en: Gray
lt: Pilka

en: Purple
lt: Violetinė

en: Slogan
lt: Šūkis

en: Pink
lt: Rožinė

en: Green
lt: Žalia

en: Blue
lt: Mėlyna

en: Orange
lt: Oranžinė

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: First sidebar
lt: Pirmas šonas

en: Second sidebar
lt: Antras šonas

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Highlighted
lt: Paryškintas
