Scholarly Lite (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (26 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Layout
nl: Lay-out

en: Basic Settings
nl: Algemene instellingen

en: Site name
nl: Naam van de website

en: Header
nl: Kop

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: Red
nl: Rood

en: Gray
nl: Grijs

en: Purple
nl: Paars

en: Pink
nl: Roze

en: Green
nl: Groen

en: Blue
nl: Blauw

en: Orange
nl: Oranje

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Paragraph
nl: Paragraaf

en: Credits
nl: Medewerkerslijst

en: First sidebar
nl: Eerste zijbalk

en: Second sidebar
nl: Tweede zijbalk

en: Main menu
nl: Hoofdmenu

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Headings
nl: Koppen

en: Show breadcrumb
nl: Kruimelpad weergeven
