Scholarly Lite (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Help
si: සහාය

en: Site name
si: වෙබ් අඩවියේ නම

en: Navigation
si: යාත්‍රණය
