Scholarly Lite (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Help
sk: Pomoc

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Site name
sk: Názov web stránky

en: Header
sk: Hlavička

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: Red
sk: Červená

en: Gray
sk: Odtiene šedej

en: Green
sk: Zelená

en: Blue
sk: Modrá

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Paragraph
sk: Paragraf

en: First sidebar
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Main menu
sk: Hlavné menu

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Highlighted
sk: Zvýraznené
