Scholarly Lite (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (25 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Help
sv: Hjälp

en: Basic Settings
sv: Grundinställningar

en: Site name
sv: Webbplatsens namn

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Navigation
sv: Navigering

en: Add new comment
sv: Lägg till ny kommentar

en: Red
sv: Röd

en: Gray
sv: Grå

en: Purple
sv: Lila

en: Pink
sv: Rosa

en: Green
sv: Grön

en: Blue
sv: Blå

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Paragraph
sv: Paragraf

en: Credits
sv: Lista över medverkande

en: First sidebar
sv: Första sidospalten

en: Second sidebar
sv: Andra sidospalten

en: Main menu
sv: Huvudmeny

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Headings
sv: Rubriker
