Scholarly Lite (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Help
ca: Ajuda

en: Layout
ca: Disposició

en: Site name
ca: Nom del lloc

en: Header
ca: Capçalera

en: Navigation
ca: Navegació

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: Red
ca: Vermell

en: Gray
ca: Gris

en: Slogan
ca: Eslògan

en: Green
ca: Verd

en: Blue
ca: Blau

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Credits
ca: Crèdits

en: First sidebar
ca: Primera barra lateral

en: Second sidebar
ca: Segona barra lateral

en: Main menu
ca: Menú principal

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Headings
ca: Capçaleres
