Scholarly Lite (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (21 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Help
da: Hjælp

en: Site name
da: Sitets navn

en: Header
da: Overskrift

en: Add new comment
da: Tilføj kommentar

en: Red
da: Rød

en: Gray
da: Grå

en: Purple
da: Lilla

en: Green
da: Grøn

en: Blue
da: Blå

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Paragraph
da: Afsnit

en: First sidebar
da: Første sidepanel

en: Second sidebar
da: Andet sidepanel

en: Main menu
da: Hovedmenu

en: Page top
da: Sidehovede

en: Page bottom
da: Sidefod

en: Highlighted
da: Fremhævet

en: Headings
da: Overskrifter
