Scholarly Lite (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Content
eo: Enhavo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Help
eo: Helpo

en: Site name
eo: Reteja nomo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Navigation
eo: Navigado

en: Add new comment
eo: Aldonu novan komenton

en: Banner
eo: Rubando

en: Red
eo: Ruĝa

en: Gray
eo: Griza

en: Slogan
eo: Slogano

en: Green
eo: Verda

en: Blue
eo: Blua

en: Main menu
eo: Ĉefa menuo
