Scholarly Lite (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (24 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Disabled
et: Keelatud

en: Help
et: Abi

en: Layout
et: Paigutus

en: Site name
et: Saidi nimi

en: Header
et: Päis

en: Navigation
et: Menüü

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: Banner
et: Bänner

en: Red
et: Punane

en: Gray
et: Hall

en: Slogan
et: Tunnuslause

en: Green
et: Roheline

en: Blue
et: Sinine

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: First sidebar
et: Esimene külgriba

en: Second sidebar
et: Teine külgriba

en: Main menu
et: Peamenüü

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Footer First
et: Esimene jalus

en: Footer Second
et: Teine jalus
