Scholarly Lite (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Help
eu: Laguntza

en: Site name
eu: Gunearen izena

en: Header
eu: Goiburua

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: Gray
eu: Grisa

en: Slogan
eu: Leloa

en: Blue
eu: Urdina

en: First sidebar
eu: Lehen albo-barra

en: Second sidebar
eu: Bigarren albo-barra

en: Main menu
eu: Menu nagusia

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean

en: Highlighted
eu: Nabarmendua
