Scholarly Lite (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Content
hi: सामग्री

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Help
hi: मदद

en: Layout
hi: ख़ाका

en: Site name
hi: साइट नाम

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Navigation
hi: नेविगेशन

en: Add new comment
hi: नई टिप्पणी जोड़ें

en: Slogan
hi: नारा

en: Blue
hi: नीला

en: Main menu
hi: मुख्य मेनू

en: Page top
hi: पृष्ठ का शीर्ष

en: Page bottom
hi: पृष्ठ के नीचे

en: Highlighted
hi: चिन्हांकित किया गया
