Scholarly Lite (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (21 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Help
lv: Palīdzība

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Site name
lv: Vietnes nosaukums

en: Header
lv: Galvene

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: Banner
lv: Baneris

en: Red
lv: Sarkans

en: Gray
lv: Pelēks

en: Slogan
lv: Devīze

en: Green
lv: Zaļš

en: Blue
lv: Zils

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: First sidebar
lv: Pirmā sānu josla

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: Highlighted
lv: Izgaismots
