Scholarly Lite (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Help
ne: सहयोग

en: Site name
ne: साइटको नाम

en: Header
ne: हेडर

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: Main menu
ne: मुख्य मेनु

en: Header Top Left
ne: हेडर माथि बाँया

en: Header Top Right
ne: हेडर माथि दायाँ

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड
