Scholarly Lite (7.x-1.1) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: Add new comment
pa: ਨਵੀਂ ਟਿੱਪਣੀ ਸ਼ਾਮਿਲ ਕਰੋ
