Scholarly Lite (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Help
ro: Ajutor

en: Layout
ro: Prezentare

en: Site name
ro: Numele sitului

en: Header
ro: Cap

en: Navigation
ro: Navigator

en: Add new comment
ro: Adaugă comentariu nou

en: Red
ro: Roșu

en: Gray
ro: Gri

en: Blue
ro: Albastru

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: First sidebar
ro: Prima bară laterală

en: Main menu
ro: Meniu principal

en: Page top
ro: Susul paginii

en: Page bottom
ro: Josul paginii

en: Highlighted
ro: Evidențiat
