Scholarly Lite (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Content
sl: Vsebine

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Help
sl: Pomoč

en: Layout
sl: Postavitev

en: Site name
sl: Ime spletnega mesta

en: Header
sl: Glava

en: Navigation
sl: Navigacija

en: Add new comment
sl: Dodaj nov komentar

en: Red
sl: Rdeča

en: First sidebar
sl: Prvi stranski stolpec
