Scholarly Lite (7.x-1.1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Content
sr: Садржај

en: Disabled
sr: Искључено

en: Site name
sr: Назив сајта

en: Main menu
sr: Главни мени

en: Footer First
sr: Прво заглавље
