Scholarly Lite (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Help
az: Dəstək

en: Layout
az: Şablon

en: Site name
az: Sayt adı

en: Header
az: Başlıq

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Gray
az: Boz

en: Slogan
az: Sloqanı

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: First sidebar
az: Birinci yan panel

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı
