Scholarly Lite (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Help
bg: Справка

en: Site name
bg: Име на сайта

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Navigation
bg: Навигация

en: Add new comment
bg: Коментар

en: Gray
bg: Сив

en: Slogan
bg: Мото

en: Blue
bg: Син

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Main menu
bg: Основно меню
