Scholarly Lite (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: Site name
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་མིང

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Navigation
bo: ཕྱོགས་སྟོན

en: Add new comment
bo: དཔྱད་གཏམ་གསར་བ་ཁ་སྣོན

en: Slogan
bo: འབོད་ཚིག

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Main menu
bo: འདེམས་བྱང་གཙོ་བོ

en: Page top
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་གོང

en: Page bottom
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་ཞབས

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན
