Scholarly Lite (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Help
el: Βοήθεια

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: Site name
el: Όνομα ιστοτόπου

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: Add new comment
el: Προσθήκη νέου σχολίου

en: Gray
el: Γκρι

en: Slogan
el: Σύνθημα

en: Blue
el: Μπλε

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: First sidebar
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: Main menu
el: Κύριο μενού

en: Page top
el: Κορυφή σελίδας

en: Page bottom
el: Βάση σελίδας

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων
