Scholarly Lite (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (26 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Help
fi: Ohje

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: Site name
fi: Sivuston nimi

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Navigation
fi: Navigaatio

en: Add new comment
fi: Lisää uusi kommentti

en: Red
fi: Punainen

en: Gray
fi: Harmaa

en: Purple
fi: Violetti

en: Slogan
fi: Iskulause

en: Pink
fi: Vaaleanpunainen

en: Green
fi: Vihreä

en: Blue
fi: Sininen

en: Orange
fi: Oranssi

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: First sidebar
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Main menu
fi: Päävalikko

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Footer First
fi: Alatunniste (ensimmäinen)

en: Footer Second
fi: Alatunniste (toinen)

en: Footer Third
fi: Alatunniste Kolmas
