Scholarly Lite (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Home
is: Heim

en: Content
is: Innihald

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Help
is: Hjálp

en: Site name
is: Navn á heimasíðu

en: Header
is: Síðuhøvd

en: Navigation
is: Navigatión

en: Add new comment
is: Ger viðmerking

en: Gray
is: Grátt

en: Blue
is: Blátt

en: First sidebar
is: Fyrsti síðubjálki
