Scholarly Lite (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Content
is: Innihald

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Help
is: Hjálp

en: Layout
is: Útlit

en: Site name
is: Nafn vefs

en: Header
is: Haus

en: Add new comment
is: Bæta við nýjum ummælum

en: Gray
is: Grár

en: Slogan
is: Slagorð

en: Blue
is: Blár
