Scholarly Lite (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Content
kk: Контент

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Help
kk: Көмек

en: Site name
kk: Сайт атауы

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Navigation
kk: Навигация

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: Gray
kk: Сұр

en: Slogan
kk: Ұран

en: Blue
kk: Көк

en: First sidebar
kk: Бірінші жақ тақтасы
