Scholarly Lite (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (17 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Content
km: មាតិកា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Help
km: ជំនួយ

en: Site name
km: ឈ្មោះតំបន់បណ្ដាញ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Navigation
km: ការ​រុករក

en: Add new comment
km: បន្ថែម​មតិ​យោបល់​ថ្មី

en: Gray
km: ប្រផេះ​

en: Slogan
km: ពាក្យ​ស្លោក

en: Blue
km: ពណ៌​ខៀវ

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: First sidebar
km: របារ​ចំហៀង​ដំបូង

en: Main menu
km: ម៉ឺនុយ​មេ

en: Page top
km: ផ្នែក​ខាង​លើ​ទំព័រ

en: Page bottom
km: ផ្នែក​ខាង​ក្រោម​ទំព័រ

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌
