Scholarly Lite (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (17 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Layout
kn: ಹೊರವಿನ್ಯಾಸ

en: Site name
kn: ಸೖಟಿನ ಹೆಸರು

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Navigation
kn: ಸಂಚಾರ

en: Red
kn: ಕೆಂಪು

en: Gray
kn: ಬೂದು

en: Purple
kn: ನೇರಳೆ

en: Green
kn: ಹಸಿರು

en: Blue
kn: ನೀಲಿ

en: Orange
kn: ಕಿತ್ತಳೆ

en: Paragraph
kn: ಪ್ಯಾರಾಗ್ರಾಫ್

en: Credits
kn: ಮನ್ನಣೆಗಳು

en: Page bottom
kn: ಪುಟದ ಕೆಳಗೆ
