Scholarly Lite (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (27 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Help
oc: Ajuda

en: Layout
oc: Afichatge

en: Site name
oc: Nom del site

en: Header
oc: Entèsta

en: Navigation
oc: Navigacion

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: Banner
oc: Bandièra

en: Red
oc: Roge

en: Gray
oc: Gris

en: Purple
oc: Violet

en: Slogan
oc: Eslogan

en: Pink
oc: Ròse

en: Green
oc: Verd

en: Blue
oc: Blau

en: Orange
oc: Irange

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Credits
oc: Crèdits

en: First sidebar
oc: Primièra barra laterala

en: Main menu
oc: Menú principal

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia

en: Footer First
oc: Primièr pè de pagina

en: Footer Second
oc: Segond pè de pagina
