Scholarly Lite (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Home
ps: کور

en: Content
ps: منځپانګه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Help
ps: مرسته

en: Site name
ps: پاڼې نوم

en: Header
ps: سرۍ

en: Navigation
ps: چليدنه

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل
